O nás

Každý den využívám téměř 20 let zkušeností z bankovního i nezávislého sektoru, které mi pomáhají při naplňování představ a požadavků mých klientů.

Petr Mašek

Moje kariéra se dá rozdělit na dvě zásadní části a to období 2008 – 2018 a 2019 dodnes.

První dekáda je spjata s Raiffeisenbank, kde jsem nejdříve sbíral zkušenosti na pozici poradce pro prémiovou klientelu, poté jako poradce pro klienty Small and Middle Corporate a od roku 2012 Privátní bankéř pod brandem FWR Private banking. Náplní mé práce bylo řešit s klienty veškeré bankovní služby, vklady a investice a celkově správu jejich majetku. Svou kariéru v bance jsem zakončil jako Segmentový manažer pro privátní a prémiové bankovnictví.

V roce 2019 jsem se rozhodl začít působit nezávisle a s mým kolegou z privátního bankovnictví založil spol. IDPM Investment, kde jsme v průběhu tří let vybudovali tým více jak 15 investičních poradců z řad bývalých ředitelů poboček, prémiových poradců z bank napříč trhem.

Od roku 2022 působím také jako ředitel distribuce v FKI Triatleta fund Sicav, který je primárně zaměřen na aktivní správu akciového portfolia a ihned po svém vzniku se zařadil mezi fondy s nejnižší nákladovostí (ukazatel TER) na trhu.

Kontakt

Kontaktujte nás pro úvodní konzultaci

Vytvořte si webové stránky zdarma!